logo Wordpress

Wordpress

WordPress je open source redakční systém. Nejdříve byl oblíbený u internetových deníků (blogů), časem si ale nalezl cestu k firemním prezentacím. Je velmi dobře použitelný díky jednoduché administraci. Nabízíme formátování konečných stránek, aktualizaci systému, úpravy struktury webu i vývoj pluginů na míru Vašim požadavků.

logo Joomla!

Joomla!

Joomla! je open source redakční systém. Pro Joomlu existuje mnoho pluginů a komponent, diky nimž se stává nástrojem k snadnému rozšíření funkce stránek. Bohužel, s rostoucí flexibilitou klesá výkonnost systému, proto bývají stránky s Joomlou pomalé. Pro Joomlu nabízíme instalaci pluginů a komponent, nastavení systému, úpravu cílových stránek, změnu struktury webu.

logo PHP

PHP

PHP je programovací jazyk, ve kterém je napsána převážná většina internetových stránek a téměř všechny firemní prezentace. Pokůd máte stránky napsané "na míru" v PHP, nabízíme Vám libovolné změny v PHP kódu a přidání libovolné funkcionality.

logo HTML

HTML

HTML je jazyk, ve kterém je popsán obsah každé internetové stránky. Umíme HTML 5, které ve specifikaci obsahuje spousty nových vlastností a umožňuje přidat do stránek zajímavé efekty. Nabízíme úpravu konečných stránek, posouvání prvků stránky, úpravu barev a mnohé další.

logo jQuery

jQuery

jQuery je javascriptová knihovna. Umožňuje na stránky přidat zajímavé a přitažlivé efekty a interakci s uživatelem. V rámci jQuery nabízíme všemožné animování prvků webu.

logo Nette

Nette

Nette je český PHP framework, na kterém je vyvíjeno čím dál tím více webových stránek, protože dělá z PHP použitelný a spolehlivý jazyk.

logo Eideo

Eideo

Eideo je redakční systém, který je vytvořen přesně na míru firemním prezentacím - od jednoduchých zaměřených na vzhled po komplexní založené na použitelnosti a jednoduchosti přístupu k požadovaným informacím. Více na eideo.cz.

logo Jiné

Jiné

Rádi se učíme, proto pokud něco nenajdete na tomto seznamu, zkuste nás přesto kontaktovat. S velkou pravděpodobností to dotáhneme k oboustranné spokojenosti!